Sekretne życie drzew

De - Etoiles: 4 sur 42 Commentaires Client


SEKRETNE żYCIE DRZEW Nom de Fichier: sekretne-ycie-drzew.pdf
Catégorie: Science Et Nature
Taille: 2,340 KB
Téléchargé: 12 November 2018
Prix: 5,99 €

DOWNLOAD READ NOW

W lesie dzieją się zdumiewające rzeczy. Są tam drzewa, które porozumiewają się ze sobą, drzewa, które z oddaniem troszczą się o swe potomstwo oraz pielęgnują starych i chorych sąsiadów, drzewa, które doświadczają wrażeń, mają uczucia i pamięć. Niewiarygodne? Ale prawdziwe! Leśniczy Peter Wohlleben snuje fascynujące historie o zdumiewających zdolnościach drzew. Przytacza wyniki najnowszych badań naukowych i dzieli się swoimi obserwacjami z codziennej pracy w lesie. Otwiera przed nami sekretny świat, jakiego nie znamy.

„Wydawałoby się, że o drzewach wiemy wszystko. A jednak nie. Ta książka odkryje przed Wami naprawdę sekretne życie drzew – istot tak nam bliskich i jednocześnie tak nieznanych. Czytałem ją nie tylko z zaciekawieniem, ale i ze wzruszeniem”.

Adam Wajrak

„Książka ta powinna znaleźć się na półce każdego, komu zależy na zrozumieniu przyrody i na jej losie, kto ma zielone serce”.

Maja Popielarska

Lire en Ligne


Merci d'avoir lu ou téléchargé ceci Sekretne życie drzew Auteur par Peter Wohlleben de blogs-livres.com, peut vous être utile et nous le mettrons à jour sur le dernier Best Free Kindle Book et vous pouvez le télécharger pour un essai gratuit dans quelques jours. Et pour vous désinscrire, veuillez contacter par téléphone blogs-livres.com Client qui a été fourni dans l'enregistrement.


Relié du Meilleur Livre Kindle:


    SEKRETNE żYCIE DRZEW F JAK FIRMA, F JAK FAJNE żYCIE SKUP SIę. PROSTA DROGA DO SUKCESU OJCIEC CHRZESTNY